WhatsApp
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

OTOMOTİV

14 Ocak 2021, 14:44
OTOMOTİV

Her türlü toz ve granül malzemelerini güvenle ve etkili olarak taşıyarak, ürün hammadde besleme tarafından aşağı akış paketleme ünitesi işlemine kadar malzeme akışını optimize eden bir sevk ve taşıma sistemi sunar. Vakumlu taşıma ünitelerimiz seviye kontrollü tampon haznesi ile birlikte kullanıldığında, ince gıda tozları, granüller, granüller yapıdaki ürünleri, kapsülleri, tabletleri ve diğer dökme malzemeleri vakum altında güvenli bir şekilde taşır. Bu pnömatik vakumla taşıma, isteğe bağlı olarak üretim hattından paketleme hatlarının yanı sıra karıştırıcılara, dolum makinelerine, tablet preslerine veya başka herhangi bir proses ekipmanına ya da gemi (konteynırlar, silolar vb.) taşınabilir.

Bu etkileşimli, kapalı sistem aktarım sistemi geleneksel, eski moda mekanik taşıma ekipmanlarına ( helezon, konveyör ve kovalı elevatör) kıyasla önemli avantajlara sahiptir - en önemlisi geleneksel olarak zor ve hassas tozların transferinde sağlamaktadır. Multijektör Konveyörlerinin döngüsel vakum akış ileten düzeni, ürün ayırma veya ayrılmayı yani separasyonu önler. Buna ek olarak, tüm Multijector  vakum konveyörlerimiz için Avrupa ATEX patlama güvenlik belgelerine dayanan bu üniteler patlamaya dayanıklı potansiyel alanlar (tozlar ve gazlar) için mükemmel bir seçimdir.

TeknoConvey, vakumlu taşıma konveyörleri, birçok ürün transferi durumunda sorunsuz bir şekilde çalışır. Sisteme küçük miktarlarda çalışırken, manuel emme çubukları veya besleme hunileri kullanılır. Daha büyük miktarlar için torba sökme ve uç istasyonları veya toplu torba boşaltma cihazları da kullanmaktayız bigbag boşaltma sistemleri gibi. Yön değiştirici vanaların taşıma hattına entegre ettiğimizde, tozlar ve granüller malzemeler tek bir depolama silosundan toplanabilir ve birkaç dolum veya besleme noktasına aktarılabilir. Tersine, ham maddeler çeşitli yerlerden vakum aktarım sistemine beslenebilir ve bir merkezi mikser yada tartım bunkerine  yükleyebilir. Mümkün olan sayısız kombinasyonlarımız için bizimle iletişime geçiniz.

Gelecek için müşteri odaklı ürünler.. TeknoConvey, her türde toz, granül, pelet ve dökme ürünleri torbalara doldurmak, taşımak, dozajlamak, karıştırmak, paketlemek, elemek, kurutmak için sistemleri ve tesisleri imal eder...

  • +90 212 8527347 /// Cep Telefonu: +90 507 752 65 34

  • +90 212 8527347 /// Cep Telefonu: +90 544 624 37 04

  • info@teknovacuum.com

  • Tekno Konvey Makina A.S. //// Yolçatı Mahallesi Muhabere Sokak 8-10 Silivri / İstanbul

  • Hafta İçi: 08:30 - 18:30 Arası.
    Cumartesi: 08:30 - 13:00 Arası.
    Pazar: Kapalı